Anime Dream
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Kya este prezenta!

2 participan?i

In jos

Kya este prezenta! Empty Kya este prezenta!

Mesaj Scris de Kya Mar Noi 27, 2007 1:41 pm

Salutari!Ma numesc Oana si sunt din Tg-Jiu.Am 10 ani si iubesc Anime-urile.Anime-urile pe care le-am vazut sunt:

Yu-Gi-Oh[Atem al meu... I love you ],Yu-Gi-Oh!GX[Judai al meu... I love you ],Kaleido Stage,Full Metal Panic,Full Metal Alchimist,Elfen Lied,Inuyasha,Yu Yu Hakusho,Spiral,Love Hina,Rozen Maiden,Angel Sanctuary,Slayer,Kiddy Grade,Sailor Moon etc.

Imi place Rock-ul si J-Rock-ul.Imi plac si alte tipuri de muzica cum ar fi cele triste,limbi straine...etc.Imi place mult sa desenez,sunt o fire prietenoasa,dar daca ma calci pe codita... Twisted Evil

Sunt in zodia pesti. flower

Am uitat sa va prezint si celalalte parti ale mele.

Kya:Eu sunt parte Oanei care rade mereu,ia viata in gluma si nu-i pasa daca nu-i iese din prima si nu se da batuta.Si sunt nebuna dupa Judai
Mayabell:Eu sunt partea Oanei care e trista mereu,se da batuta fara lupta,ia viata mult prea in serios si care daca nu-mi iese ceva renunt,iar eu dupa Malik.


Ultima editare efectuata de catre in Mar Noi 27, 2007 2:41 pm, editata de 1 ori
Kya
Kya
New Member
New Member

feminin Numarul mesajelor : 14
Varsta : 27
Location : Tg-Jiu
Data de inscriere : 27/11/2007

Sus In jos

Kya este prezenta! Empty Re: Kya este prezenta!

Mesaj Scris de Yume Mar Noi 27, 2007 2:23 pm

Bun venit Onutzo! ^^
Pai si eu am vazut tot Anime'urile spuse de tine, ador tot ce adori si tu, si Atem al nostru! Evil or Very Mad
Happy posting, no spam and have fun! ^^
Regula de spam nu e de 2 randuri,ci de 5 cuvinte, deci daca scrii 6 nu faci spam! Very Happy [ELLA nu ma omori ca ti'am copiat ideea cu spam'ul Crying or Very sad ]
Tu esti in zodia pesti si eu nici macar nu banuiam. O.o S'au mi'ai spus dar am uitat....Memoria de elefant mort reinviat a 3-a oara! >_>
Nu mai am ce sa iti spun, inca o data Welcome!
[Mayu: PS: Kya si Mayabell au uitat sa mentioneze cuvintele Malik si Judai.]

Yume
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 40
Varsta : 28
Job/hobbies : Frecatul Mentei? ^^
Data de inscriere : 21/11/2007

https://anime-dream.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum