Anime Dream
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Rate the user above you

3 participan?i

In jos

Rate the user above you Empty Rate the user above you

Mesaj Scris de Yume Dum Noi 25, 2007 2:41 am

1. Nu veti nota de doua ori acelasi user;
2. Nu e necesar sa dati si o nota, cei mai multi oricum dau numai note de zece;
3. Evitati sa mai dati argumente de genul "nu face spam, e activ, nu provoaca scandal deci 10 + karma" sau va fi sters si acest topic! Incercati mai bine sa descrieti persoana de mai sus si impresia pe care v-a lasat-o. Din cate am vazut eu multi au postat la vechiul topic doar pentru a primi karma. Nu credeti ca e mai interesant sa vedeti ce cred altii despre voi decat sa auziti mereu aceleasi cuvine stereotipice si sa creasca cu o unitate cifra de langa avatar? Aveti posibilitatea de a afla mai multe despre voi asa.
4. Nu descrieti o persoana pe care nu o cunoasteti doar pentru a va creste numarul de posturi. Faceti-o doar daca v-a atras atentia si ati vrea sa spuneti ceva despre ea.
5. Incercati sa scoateti in evidenta si ce nu va place la cineva insa nu fiti rautaciosi.

Acestea fiind spuse: Have fun and don't spam! [stiu...o tot repet dar e folositoare ^^]

Yume
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 40
Varsta : 28
Job/hobbies : Frecatul Mentei? ^^
Data de inscriere : 21/11/2007

https://anime-dream.forumgratuit.ro

Sus In jos

Rate the user above you Empty Re: Rate the user above you

Mesaj Scris de Kya Mar Noi 27, 2007 2:03 pm

Yume,

Esti cea mai buna prietena a mea!Ne intelegem bine,esti o fire prietenoasa,un administrator foarte bun al Site-ului.Mereu ma faci sa rad si si ne certam pentru Atem.Am o parere foarte buna despre tine.Te felicit!Tine-o tot asa!

P.S.Felicitari pentru numarul de posturi! Wink
Kya
Kya
New Member
New Member

feminin Numarul mesajelor : 14
Varsta : 27
Location : Tg-Jiu
Data de inscriere : 27/11/2007

Sus In jos

Rate the user above you Empty Re: Rate the user above you

Mesaj Scris de ELLA_Angelus Mar Noi 27, 2007 8:18 pm

Kya

nu prea te stiu, desi ai fost prima care mi-a zis "welcome" cand am ajuns pe acest forum, deci... thanks!
10/10 cu siguranta
si tine-o tot asa ca ai facut multe posturi intr-un timp scurt, ceea ce arata ca esti activa
ELLA_Angelus
ELLA_Angelus
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 5
Varsta : 29
Data de inscriere : 26/11/2007

Sus In jos

Rate the user above you Empty Re: Rate the user above you

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum