Anime Dream
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mass-uri amuzante ^^

In jos

Mass-uri amuzante ^^ Empty Mass-uri amuzante ^^

Mesaj Scris de Yume Dum Noi 25, 2007 3:57 pm

Aici postati mass'uri amuzante, in limita bunului simt, sau macar cenzurati'le!
Pentru inceput am eu unele:

- Hai sa dam mana cu mana/ Cei cu 4 la romana/ shi cu 2 la geografie/Dao draq de chimie/ Hai sa copiem vecine/ Vino-ncoace langa mine/ Da fitzuica la un loc /Amandoi s-avem noroc/ AMANDOI URAM FRANCEZA amandoi uram engleza /Mate chiar k ne framanta/ Si diriga nu ne-ncanta/ Unde-i unul nu-i putere/ La suflat si copiere /Unde-s doi puterea creste/ S-apoi nota se mareste (hai ca-i tare) !!!
Am primit mass'ul asta de 4 ori azi...

- De necrezut dar adevarat!!!! scrie numele tau de trei ori la rand, apoi sterge tot, apoi apasa shift+alt+ctrl+tab+esc+enter+del+F1+F2+F3+F4+F5+F6+F7+F8+F9+F34, apoi restarteaza calculatorul apoi stinge-l de tot, arunca monitorul peste fereastra, calca in picioare tastatura, toarna apa pe carcasa in timp ce e in priza, da foc la mouse shi joaca fotbal cu boxele, apoi priveste in oglinda si vei vedea o fata de idiot. E PE BUNE FAZA!!!!... P.S.: Nu uita sa te gindesti la persoana iubita !!!!!!!!" )))) Incearca si tu, trimite mai departe, nu rupe lantul!!! Da-te de 15 ori cu capul de monitor, trimite acest mesaj la 5 prieteni din lista, poate ai norocul sa nimeresti printre ei si un psiholog..

- m-am trezit LUNI....si m-am gandit MARTI....sa ma duc MIERCURI la scoala .....da cand am vazut JOI ca vine VINERI mi-am zis ce dreaq sa caut SAMBATA la scoala cand DUMINICA e zi libera ... RESPEKTATI PROGRAMU !!

- Salut numele meu este Nicolae Guta si sufar de prostie cronica , dobitocime acuta ,si cancer la dinti.Daca dai mesajul mai departe boala se va agrava.multumesc anticipat...Salvati lumea de mine...da mai departe dak nu esti manelit...scz de mass pt cei cu DnD si BrB, si pt manelishti da` e prea tare)ha ha dak nu suferi manelele da mai departe
Faza: Si eu lam primit de 5/6 ori dupa aia....^^

Yume
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 40
Varsta : 28
Job/hobbies : Frecatul Mentei? ^^
Data de inscriere : 21/11/2007

https://anime-dream.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum