Anime Dream
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Imaginea pe care o urati din Yu-Gi-Oh.[Un fel de joc]

2 participan?i

In jos

Imaginea pe care o urati din Yu-Gi-Oh.[Un fel de joc] Empty Imaginea pe care o urati din Yu-Gi-Oh.[Un fel de joc]

Mesaj Scris de Kya Mar Noi 27, 2007 1:17 pm

Uneori nu toate pozele ne plac,nu?Pai,cand nu va place o poza si vreti sa cereti parerea altora.
Veti pune poza respectica si urmatorul user va spune daca ii place sau nu,dar va argumenta,spunand de ce ii place sau nu.Va fi un fel de joc de poze si cuvinte.Si tot asa.Deci,Game Start!
Uitati poza mea:
https://2img.net/h/i171.photobucket.com/albums/u295/TenshiNoTsumi/Yu-Gi-Oh106.jpg - Atem al meu cu Seto?!

P.S.Veti posta inca o poza pe care o urati din Yu-Gi-Oh cand vor mai fi inca 2 posturi dupa al vostru.
Kya
Kya
New Member
New Member

feminin Numarul mesajelor : 14
Varsta : 27
Location : Tg-Jiu
Data de inscriere : 27/11/2007

Sus In jos

Imaginea pe care o urati din Yu-Gi-Oh.[Un fel de joc] Empty Re: Imaginea pe care o urati din Yu-Gi-Oh.[Un fel de joc]

Mesaj Scris de dark_yume Sam Dec 01, 2007 2:59 pm

intr-adevar cred ca o urasti cel mai mult....dar nu numai u ci si Yume.... Smile) vi la furat pe Atem Smile) ...dar cred ca ar trebui sa-i multumiti omului pt ca vi la capturat... Smile) ............imagine pe care o urasc cel mai mult din Yu-gi-oh?.....habar nu am .....imi plac toate....nu am intlnit pana acum o imagine cu yu-gi-oh care sa nu imi placa Razz tongue ......a si...NOROC LA VANATOAREA PT ATEM.....

dark_yume
New Member
New Member

feminin Numarul mesajelor : 4
Varsta : 29
Location : Italia....
Job/hobbies : manga-anime-urile....vb cu prietenii....
Data de inscriere : 01/12/2007

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum